Speciális fényszóró - izzók

Témakör: Tuning
aktuális téma
Speciális fényszóró - izzók

Aki már kísérletezett ilyennel, írja ide a véleményét. De addig is, gyorsan kezdem én: vettem egy Tungsram superblue égőpárost. Ránézésre kicsit szivárványos a külseje, talán még mintha meg is lenne repedezve a gőzölés rajta. Na, betettem, és pontosan ugyan olyan, mint a 300 forintos egyszerű H1-es izzó. Ilyet tehát NE! Üdv, Adam

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
PapaMaci
#408
2013. július 23. 22:57
Gyári projiban utolagos xenon (h1). Nedves uton semmit nem láttam vele, pedig probáltam a legalacsonyabb szinhömérsékletüt venni, amikor kiégett. De aztán azt is lecseréltem, lévén azzal sem láttam.
simply
#407
2013. július 23. 22:34
Igen. Brutális különbség volt a standardhez képest. Egyértelműen erősebb volt a fény. A Tungsram (GE) Megalight szerintem jobb volt mint az NBP.
simply
#406
2013. július 23. 22:32
Én is gyári Astra G lámpába próbáltam ...még nem volt teljesen sötét, amikor beletettem. Először csak az egyiket, hogy lássam mi a különbség az Offroad Osram meg a sima Standard Ge között. Már világosba feltünk, hogy nincs különbség. Gondoltam majd este. D akkor sem volt különbség...sőt...
zolikaDB
#405
2013. július 23. 22:17
Gyári projektorban gyári xenon, gyári projiban utólagos xenon, utólagos projiban utólagos xenon?
PapaMaci
#404
2013. július 23. 20:14
Üdv az Uraknak!
1.5 évig hasznltam h4 nbp-t a golfban. Döbbenetes volt a különbség a teszkosokhoz képest. Akkor döntöttem ugy, hogy kidobálom a xenonokat az audibol. Mondani sem kell, hogy rommáégette a xenon a projikat. Most mindent ujrafoncsoroztattam, bele a h1-es nbp-k, és végre látok! ...Nedves uton is...
zolikaDB
#403
2013. július 23. 18:37
Indexen és motor-talk.de-n is jókat mondanak róla. Off-road, mert 55W helyett 65W. Vissza nem tudom mondani, mert úton van, vagyis nem ez, hanem a 64218, az UV szűrős. Mindenesetre sima Astra lámpába megmondom nemsoká, mit tud. A NBP kicsit meggyengült, olyan gyári szintet hoz, és ez zavar.
Robert9
#402
2013. július 23. 16:51
Mert közúton nem használható. Azé'
Nincs kereke, nem tudsz vele gurulni!
Sz.Adam
#401
2013. július 23. 16:44
már a harmadik kocsit reléztük be, egyáltalán nem merült fel probléma, hál'Istennek!
tonyiwwrc
#400
2013. július 23. 15:36
Mekkora kamu

vajon mitől offroad ez?ha erősebb az izzószál,meg más összetételű a gáz benne akkoris max haevy dutyvagy longlife......így csak "mondjunk rá valamit miért kerül ennyibe" kategória valóban
tonyiwwrc
#398
2013. július 23. 13:19
Amit Te mondasz azt nem ismeremde akkor ezek szerint fos
Robert9
#397
2013. július 23. 13:17
simply
#396
2013. július 23. 13:04
Az NB az jó meg a Megalight Ultra is. De ez az Offroad csak egy igen erősre sikeredett parasztvakítás.
Tunyinglámpába (projis) próbáltam Nb-t és megalightot is, jók voltak. De ez...
tonyiwwrc
#394
2013. július 23. 12:34
nah nekem meg projisba volt és nagyon meg voltam elégedve vele.....ráadásul tuninglápmába
Nevemsincs
#393
2013. július 23. 12:09


egyébként a projektor miatt... ismerős is tett projisba NB-t és szidta mint a bokrot... mikor megnézte az enyémet, ki kellett szednem, hogy bepróbálja az övébe, hátha sz@rt vett, de nála ugyan úgy fosul világított, ami nálam szinte hófehéren
simply
#392
2013. július 23. 12:05
Ha még nem vetted meg, akkor ne is tedd!!!! De komolyan!! Vagy vedd meg tőlem féláron, 30 percet mentek!
Nincs fényerőjavulás!!! A fényereje gyengébb (bizony) mint egy tescoban kapható GE (Tungsram) alapizzónak, aminek 8-900Ft darabja!! Nagyot csalódtam az Osramban ezzel...és a pénztárcám is könnyebb lett
tonyiwwrc
#391
2013. július 23. 11:16
egy jó elektromos rendszer sokat tud javítani a dolgokon
Viszont alapvetően hiába erősebb az izzó teljesítménye,a fényszóró attól még nem világít messzebrevan egy vetítési képe a fényszórónak,azt nem tudod variálni.....az izzóval szoktak annyit csinálni,hogy eltolják a szálat benne,így elérnek pár méter pluszt,de ennyi.....az erősebb izzóval annyit lehet elérni hogy a megvilágított felület világosabb lesz,az meg nem minden esetben jó.Az emberi szem reflex szerűen pásztáz a sötét és a világos részek között éjjel.....ha túl nagy a kontraszt abba igen hamar belefárad a szem
zolikaDB
#390
2013. július 23. 10:10
Igen, ezen én is gondolkodtam, dehát hiába van relézve és gond nem lehet, de elég a foncsor. Mondjuk a kínai termékek hatásfokát nézve és átszámolva ez sem annyi, mint ami rá van írva.
Olvastam, h egy srác átkábelezte a tompítottat, relézte is, és jobb hatásfokot elérve komolyabbat világított a Night Breaker, mint előtte, szóval a dolognak ilyen síkon van értelme!
Nevemsincs
#389
2013. július 23. 09:23
csak gratulálni tudok, remélem csak a foncsor ég el és nem az egész eleje az autónak
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 448 találat 23 oldalon