Speciális fényszóró - izzók

Témakör: Tuning
aktuális téma
Speciális fényszóró - izzók

Aki már kísérletezett ilyennel, írja ide a véleményét. De addig is, gyorsan kezdem én: vettem egy Tungsram superblue égőpárost. Ránézésre kicsit szivárványos a külseje, talán még mintha meg is lenne repedezve a gőzölés rajta. Na, betettem, és pontosan ugyan olyan, mint a 300 forintos egyszerű H1-es izzó. Ilyet tehát NE! Üdv, Adam

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
18 19 20 21 22 23
MitoGábor
#8
2004. november 03. 03:47
Most veszek projektoros lámpákat az A4-be a régi helyére. Az lenne a kérdésem, hogy amíg megy a spórolás a xenon szettre, addig a tompított és a refi helyére berakhatok 1-1 db xenongázos izzót ? Most megnéztem és a tompítottnál és a refinél is H7-es 55W-s kell, tehát akkor belerakhatom ? Vagy csak a tompított részbe szoktak xenongázost, vagy mindegy ? :c)
Ja és H7-esből 55W-nél nincs nagyobb/ erősebb ?
Szemi
#7
2004. november 03. 02:23
Azt elfelejtettem mondani, hogy H1-es esetében óvatosan kell berakni, mert az izzószál qrvaérzékeny & hamar letörik a helyéről. Tehát csak óvatosan!
Szemi
#6
2004. november 03. 02:20
Az Osram Silverstar +50% növelt fényerejű izzókat, mind H4-es, mind H1es verzióban csak ajánlani tudom (van H7es is, csak azt még nem volt módom kipróbálni). & ez teljesen legális, mert van rajta "E" jelzés, tehát a szerv el fogadja!
KKK
#5
2004. november 02. 22:28
Sajonos én is bele estem ugyan ebbe a hibába és én se látok különbséget
adyka
#4
2004. november 02. 21:48
mennyért vetted az izzópárt, és milyen üzletben?
100
#3
2004. november 02. 21:25
Én próbáltam több fajtát és szinűt is, de nekem nem a látvány volt a fő szempont, hanem hogy jól lássak éjjel, akár esőben is. Az összes fajta égő szar volt amiket próbáltam. Most 140/100 W-os égők vannak benn, és gyönyörű szép fehér fénye van. Reflektorral meg beszarás, minden fényárban úszik :D Csak elvileg illegális, dehát úgysem fogja megnézni senki, igy vittem műszakizni is a gépet.
jakuzaaa
#2
2004. november 02. 21:05
Én a CONRAD katalógusból rendeltem egyszer egy Kék Lézerfény izzót. Hát tényleg nagyon fasza a fénye, csak a zöldes árnyalat nem annyira jött be rajta. Az igazi fénye inkább kékes-zöldes volt. Most xenon hatásút akarok venni, csak nem tudom melyiket vegyem. Ha valaki tud, akkor segítsen.
adamh
#1
2004. november 02. 20:47
Aki már kísérletezett ilyennel, írja ide a véleményét.
De addig is, gyorsan kezdem én:
vettem egy Tungsram superblue égőpárost. Ránézésre kicsit szivárványos a külseje, talán még mintha meg is lenne repedezve a gőzölés rajta.
Na, betettem, és pontosan ugyan olyan, mint a 300 forintos egyszerű H1-es izzó. Ilyet tehát NE!

Üdv,

Adam
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
18 19 20 21 22 23
Összesen 448 találat 23 oldalon