Büntetés gyüjtemény! Mutassuk meg!

Témakör: Real life
aktuális téma
Büntetés gyüjtemény! Mutassuk meg!

Gondolom sokunknak van már sok sok cetlije, amikro rendörök megvágták, csak azért mert modositott a kocsija, vagy kicsit gyorsan hajtott :) Én pancsernek még csak egy van kezdö létemre :) És nem is szándékozom többet összeszedni, de hát ismerjük a rendöröket.... Nem azt mondom, sok rendes van, de egyre több bunkozik. Tahát Miért is azokat kergetik akik csak a kocsijukat csinositják, modositják ?! Lesötétitik. Amikor nem lopnak, nem ölnek embert, nem veszélyessek senkire sem. De ugye ennek ellenére, nagyon szeretik a tuningkocsikat kiállitani a sorbol. Nah akinek van cetlije rakja fel ide, Irja hozzá a történetet, és hogy mennyit fizetett. a végén meg számoljuk össze, hogy mennyit is nyultak le fölöslegessen :) ha jol sejtem lesz itt egy kis összeg.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Achtung
#386
2006. április 09. 00:14
vagy mindenkit megbuntet ( bocs)
Zolman
#385
2006. április 09. 00:14
én úgyjártam hogy szegeden a megyeri rfk előtt jobbrakanyarodtam egyenes sávból.. persze köcsögök egyből utánam villogva.. félreállunk.... papirokiratok szonda ..alvázszámleolvasás.. 3szög eücsomag ... hát a kötelezőről holvanaz igazolás... ööö átutalással fizetek .. najó de akkoris igazolni kéne.. hát én nemtudom ezt hogyszokták talán valami banki iagzaolással.. zseka: HÁT AZT ÉNSE TUDOM! (nemtudom hényéve létezik eza fizetési mód, amúgy postán küldenek havonta egy igazolást hogy levonták a számláról) mellesleg akkor épp 3 havival lógtam amiért simán elvehetnék a forgalmit...[:szetvert] következő.. hátul a rendszám tetejét kitakarja a lámpa díszléc... najó legyen 5ezer.... persze aztmár nemvette észre hogy nincs rajta zöldkártyaplakett mert egy hónappal előtte kaptam új rendszámot.. azért a kártya érvényes volt...
vw polog40
#384
2006. április 09. 00:14
Elmör
#383
2006. április 09. 00:11
Igen-igen.

Én mindig bekötöm magam, mert szerintem nem azzal vagány valaki,ha a biztonsági öv nincs rajta, igenis életmentő lehet és nem giccs.

Persze remélem ezzel a többség így van.
Sőt ha más is ül mellettem, akkor addig nem is indulok amíg nem köti be magát.
Elmör
#382
2006. április 09. 00:09
Bocsi ezt nem értettem, mert az első választás, hogy elteszitek a kamerákat, de a második?
Achtung
#381
2006. április 09. 00:01
Jovunk egy talirol Kb. 40 drb Audi. teperunk mint az allatok, mire elhuz melettunk egy zsaru. 2-3 Km kesobb, keresztbe allt az uton es mindenkit felrehuzatott. Termeszetesen mindenki kiszallt a jarganyabol, es filmeztuk ill. fenykepeztuk az esemenyeket. A zsaru osszeterelt minket, es azt mondta valaszthatunk: 1 Vagy eltesszuk a Camerakat es a Videokat @ Mindekit letartoztat. termeszetesen a 2-ikat valasztottuk. erre kijelentette hogy mikor par napos zsaru volt akkor huzott felre egy ijen Audit, azota sem latott ijen gepet nem beszelve 26-rol egy hejen. Hat igy neztunk ki
korn
#380
2006. április 09. 00:00
Szanitéc
#379
2006. április 08. 23:58
így van

a biztonsági öv akadályoz a szabad mozgásban, de a tolókocsi jobban

én is ideírnám a büntetéseimet, ha lenne
xchris
#378
2006. április 08. 23:46
Sziasztok!

Nekem, a rekordom, 70-es táblánál, 180, 100-as táblánál, 160, és két jobbról előzés autópályán! ez mind egyszerre!
Ezekért összesen kaptam 55.000ft birságot+egy kis ejnyebejnyét!
Tavaj, volt, egy 50-es táblánál, városban, 102, az keményebb volt, mert mivel nem ez volt az első, ezért jogsieltiltásra is számítottam!
Eltelik, 1 év semmi!
Egyszercsak kapok, egy levelet, hogy mivel nem fizettem, be a pénzbirságot, ezért vonuljak be szegedre, a csillagnapközibe, 10 napra!
Szaladok, be a jardra, az ismerősömhöz, aki kiderítette, hogy ők kiszabtak, egy 60.000-es birságot, és eltiltottak a vezetéstől, 6 hónapra, amiről, én levelet nem kaptam!
Mivel, az eltiltás, már lejárt, eért az már nem érvényes, a pénzt meg befizettem!
Erre, mondja, a haverom, hogy mákom, volt, hohy eltiltás alatt nem ellenőrzött egy rendőr sem, mert, az "eltiltás alatt való vezetés"-az bűncselekmény, és gugolás is lehet, a vége!

Kérdeztem, erre, honnan tudjam, hogy el vagyok tiltva, ha még levelet, sem kaptam róla!
Erre, a válsz, a sikertelen, kézbesítésű levelet, is átvettnek tekintik, úgyhogy csöcs!
Ja, és januárban járt le a fél éves eltiltásom, mialatt, én kb 4 országban jártam legalább!
nissanputy
#377
2006. április 08. 23:15
amikor elbizonytalanítod:

Ősz,esik az eső,este van.Megyek ködlámpával az Árpád híd-felé a Kolosy-térről(ez az aszfalt minősége miatt fontos).Na szóval,látom a birkát az esőben köröz a lámpával.Kiállok.Mondtam magamban-kiváncsi vagyok talál-e vmit az 1éves autóban.
-Papirok rendben,őné az autó blablabla...
És azt tudja-e,hogy a ködlámpát hol kell hasznáni?
mondom:
-Igen városon kivül,ha nem látok semmit
-Akkor miért van felkapcsolva?
-Mert olcsóbb a büntetést kifizetni,mint egy új felnit és felfüggesztést venni

-Ööööö,öööö akkor további jó utat!

Ez írd s mond Így volt
LJ80
#375
2006. április 08. 23:01
Ezekkel csak az a baj, hogy ha másnap arra motorozik egy másik cross motoros, akinek nincs köze hozzátok, az általatok megszivatott rendőr Őt fogja megszivatni. Mert nem minden motoros lép meg az integető rendőr elől.
Elmör
#373
2006. április 08. 22:54
A sebességes tényleg jó, de az övet érdemes becsatolni.
mkamillo
#372
2006. április 08. 22:52
szerintem jó az érvelés:

Egy 70 km/h max. sebességű útszakaszon, 250 km/h sebességgel radarba futó autós védőbeszéde a bíróságon :


Tisztelt bíróság, valóban láttam egy fehér alapú, kör alakú táblát, amiben a 70-es szám volt, de nem volt semmilyen mértékegység mellette. Ahogy önök is tudjak, az 1837. július 4-i törvény kötelezi Franciaországot is a metrikus mértékegység használatára. Továbbá az 1961. május 3-i 65/501 számú törvény kimondja, hogy a hosszúság mértékegysége a méter, és az idő mértékegysége a másodperc. Én el sem tudom képzelni, hogy a Belügyminisztérium nem tartja tiszteletben a Köztársaság törvényeit. Tehát logikus, hogy ha nincs odaírva a mértékegység, akkor a sebesség alapértelmezés szerint m/sec-ban értendő. A 70 m/sec maximális sebesség, megfelel 252 km/h-nak. A rendőrök azt mondtak, hogy 250 km/h sebességgel autóztam. Nem is vonom kétségbe a rend őreinek pontosságát. Tehát 2 km/h sebességgel a sebességkorlát alatt voltam. Így tisztelettel kérem a bíróságot, hogy adjak vissza a jogosítványomat, amit egy sajnálatos tévedés folytan vettek el a rend éber őrei.

Hoppá!

A magyar KRESZ-ben (1/1975 KPM-BM rendelet) sincs mértékegység, csak az, hogy "sebesség", ami így logikusan m/sec-et jelent!

Másik baki a KRESZ-ben a biztonsági öv, amire csak annyi előírás van, hogy be kell csatolni, de az nincs ott, hogy az ember előtt, vagy mögötte kell becsatolni!
ChPh
#371
2006. február 16. 09:11
úgy tudom 18 pötty és két év után törlődik
Mucesz
#370
2006. február 16. 08:56
Hány pontnál veszik el jogsit??? 12-15 vagy 18??? büntetö pont csak akkor törlödik 2 év mulva ha nem büntetnek meg ez idö alatt??? help mee
tettry2
#369
2006. február 16. 08:32
nem érdekelnek,van egy simson schwalbe-m,150 mz blokkal,azzal soha,semmilyen körülmények között nem álltam még meg nekik.egyenek f*szt!sötét plexi,oszt kész.
GReddy
#367
2006. február 16. 08:29
Hehe, én ebből már viszonylag kinőttem. DE. Itt (csepel) van a híresneves Duna MGTSZ legnagyobb pesti termőföldje. 12 (!!!) évesen volt egy 125ös cross-danuviám (hátha valaki tudja, mi az!) Volt akkoriban itt egy nagy faszparaszt, a Vörös Rém. ( Egy masszív alkesz zsernyák.) A hobbink az volt, hogy 80-90-nel el előtte, vissza, fordul a téesz felé, be a szántásba. Volt olyan, hogy a marha utánam jött! (Egykettessel) A friss szántásba. Hehehe... a harmadik után már csak legyintett. Szóval valszeg le lehet a helyieket szoktatni arról, hogy baxtassák az embert. Csak kitartónak kell lenni.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Összesen 526 találat 27 oldalon